Sosyal Medya

25Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Animasyonları

Seslisohbet Animasyon 

 

 

 

 

 

SesliSohbet Animasyon

 

SesliChat Animasyon

 

Sesli Chat Animasyonları

 

SesliSohbet Animasyonları

 

Hareketli Gifler

 

Merhaba seslimik ailesi olarak bugün sizlere seslisohbet sitelerinin olmazsa olmazlarından olan animasyon paketi hakkında bilgi aktaracağım. Biliyorsunuz ki animasyonlar bir sitede insanların duygularını yansıtır. Eğlence, romantik anlar gibi bu ruhsal durumunuzu ikonlar yerine hareketli animasyonlar atarak gösterebilir, karşınızdaki kişiye bunu hissettirebilirsiniz. Bu neden ile Sesli chat animasyonları olmazsa olmazlarımızın arasında yer alır.

 

seslikuzu chat odalarına girerek animasyon örneklerine göz atabilir dilerseniz de sizin için seçtiğimiz sesli sohbet 2018 animasyon paketini indirerek kullanabilirsiniz. Tüm sitede bulunan animasyonlar'ı indirebilmek için artık içeri giriş yapmanıza gerek kalmadığından dolayı animasyon paketini sıralayıp düzenleyip sizlerle paylaşıma sunacağız. Yakında flash ve oda dizayn programını indirip artık kendi flashınızı kendi tarz dizaynınızı kendiniz yapıp dilerseniz google aracılığıyla dilerseniz isteğe özel flash dizayn siteleri tasarlanmaktadır.

 

Sitemizde dil, din, ırk veya kurallar'ı çiğneyen her kullanıcı yöneticiler tarafından sistem dışına atılmaktadır. Siteden Atıldığınızda veya problemlerle karşılaştığınızda yöneticiler'e başvurunuz

 

Yazar : SıRr
07 Eki Çar 01:14
3994 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar

sesli site sesli chat siteleri sesli siteler